Cookies ger oss information om hur du använder sajten, så att vi kan förbättra upplevelsen för dig. Läs mer om cookies här.

Personal Sundbyberg

Vår personal når du lättast genom att maila dem; fornamn.efternamn@kulturama.se

Elevhälsoteam

  • Helena Cadei Fritz, Skolsköterska tel: 010-1576414 helena.cadei-fritz@kulturama.se
  • Helena Siik, Specialpedagog tel: 010-157 64 97 helena.siik@kulturama.se
  • Hanna Alsaati Edsman, Skolkurator tel: 010-157 62 02 hanna.alsaati.edsman@kulturama.se

Teoretiska ämnen samt slöjd och idrott

  • Andreas Fridolfsson, Lärare i SO. andreas.fridolfsson@kulturama.se
  • Angelie Karlsson, Lärare i svenska. angelie.karlsson@kulturama.se
  • Anna Kiander, Lärare i slöjd och bild. anna.kiander@kulturama.se
  • Barbro Rådström, Lärare i matte och NO. barbro.radstrom@kulturama.se
  • Belinda Johnsson, Lärare i matte, teknik och NO. belinda.johnsson@kulturama.se
  • Camilla Sanver, Lärare i engelska och SO. camilla.sanver@kulturama.se
  • Emelie Ahlund, Lärare i svenska och idrott och hälsa. emelie.ahlund@kulturama.se
  • Ewa Maria Myhrlin, Lärare i svenska. ewa-maria.myhrlin@kulturama.se
  • Göran Nilsen, Lärare i matte, teknik och NO. goran.nilsen@kulturama.se
  • Hala Mati, Lärare i matte och teknik. hala.mati@kulturama.se
  • Henrik Westerberg, Lärare i svenska. henrik.westerberg@kulturama.se
  • Katarina Lundqvist, Lärare slöjd katarina.lundqvist@kulturama.se
  • Klara Lund, Lärare i svenska och spanska. klara.lund@kulturama.se
  • Lovisa Bonde, Lärare i svenska. lovisa.bonde@kulturama.se(tjänstledig)
  • Maggi Nygårdh, Speciallärare i språk maggi.nygardh@kulturama.se
  • Maria Ranneberg, Lärare i engelska. maria.ranneberg@kulturama.se
  • Mariella Moalem, Lärare i matte, teknik och NO. marielle.moalem@kulturama.se
  • Mattias Gerenstein, Lärare i SO. mattias.gerenstein@kulturama.se
  • Natallia Luksha, Lärare i NO. natallia.luksha@kulturama.se
  • Nicole Chindt, Lärare i matte. nicole.chindt@kulturama.se
  • Niklas Westin, Lärare i idrott och hälsa och hem och konsumentkunskap. niklas.westin@kulturama.se
  • Nina Näsling, Lärare i svenska och engelska.
  • Olve Hellström, Biträdande rektor och lärare i matte.olve.hellstrom@kulturama.se
  • Oranous Forozesh, Lärare i matte och NO. oranous.forozesh@kulturama.se
  • Per Westin, Speciallärare i matte. per.westin@kulturama.se
  • Ronnie Bodell, Lärare i SO. ronnie.bodell@kulturama.se
  • Susanne Popovic-Olsson, Lärare i franska och tyska. susanne.popovic-olsson@kulturama.se

Profillärare

  • Anna Hörnstein Kollind, Profillärare bild och form.anna.hornstein-kollind@kulturama.se
  • Cecilia Olsson, Profillärare teater. cecilia.olsson@kulturama.se
  • Daniel Nordell, Profillärare musik samt profillagsledare och ansökningsansvarig. daniel.nordell@kulturama.se
  • Emelie Phillips, Profillärare musik och sång. emelie.phillips@kulturama.se
  • Eva Gutelius, Profillärare dans. eva.gutelius@kulturama.se
  • Fanny Holmberg, Profillärare bild och form. fanny.holmberg@kulturama.se
  • Gunilla Forssblad, Profillärare teater. gunilla.forssblad@kulturama.se
  • Hanna Ekstedt, Profillärare sång. hanna.ekstedt@kulturama.se
  • Irina Lazarescu, Profillärare bild och form. irina.lazarescu@kulturama.se
  • Karin Tunfors, Profillärare sång. karin.tunfors@kulturama.se
  • Lena Gustavsson, Profillärare sång lena.gustavsson@kulturama.se
  • Linda Ehntorp, Profillärare musik. linda.ehntorp@kulturama.se
  • Lisa Nordell, Profillärare musik. lisa.nordell@kulturama.se
  • Petra Hildén, Profillärare dans. petra.hilden@kulturama.se

Elevresurser

  • Azeb Werede, Elevresurs och fritidsklubben. azeb.werede@kulturama.se
  • Denisse Castillo, Elevresurs och lärare i slöjd. denisse.castillo@kulturama.se
  • Nora Wali, Elevresurs. nora.wali@kulturama.se
  • Ola Pernikliski, Elevresurs, lärare i hem och konsumentkunskap och Idrott. ola.pernikliski@kulturama.se
  • Vesna Despotovic, Elevresurs och fritidsklubben vesna.despotovic@kulturama.se

Fritidsklubben

  • Aster Gebresilassie, Skolmatsansvarig och fritidsklubb. aster.gebresilassie@kulturama.se
  • Azeb Werede, Elevresurs och fritidsklubb. azeb.werede@kulturama.se
  • Benka Davies, Föreståndare Fritidsklubb. benka.davies@kulturama.se
  • Vesna Despotovic, Elevresurs och fritidsklubb. vesna.despotovic@kulturama.se

Övrig personal

  • Aster Gebresilassie,Skolmatsansvarig. aster.gebresilassie@kulturama.se
  • Christina Zvejnieks,Kanslist. christina.zvejnieks@kulturama.se
  • Giovanni. Pattocchio,Vaktmästare. giovanni.pattocchio@kulturama.se
  • Hedda Modigh,Kanslist, hedda.modigh@kulturama.se
  • Nasrin Rokhzadi, Kökspersonal. nazrin.rokhzadi@kulturama.se