Cookies ger oss information om hur du använder sajten, så att vi kan förbättra upplevelsen för dig. Läs mer om cookies här.

Tjej håller i mobiltelefon

Kontakta oss

Har du frågor om våra utbildningar, välkommen att höra av dig till oss!

Kulturama Utbildningar (Konst- och Kulturutbildningar)

Skolkansli Konst- och Kulturutbildningar

CSN
Karoline Pauli
010-157 50 12
karoline.pauli@kulturama.se

Human Finans
Lotta Schönning
010-157 64 13
lotta.schonning@kulturama.se

Rektor

Ylva Nordin
010-157 63 69
ylva.nordin@kulturama.se

Kontaktpersoner Dans, Musikal, Teater

Ylva Nordin
010-157 63 69
ylva.nordin@kulturama.se

Tobias Anderson
010-157 64 45
tobias.anderson@kulturama.se

Helene Franzén
010-157 62 38
helene.franzen@kulturama.se

Kontaktpersoner Foto, Film

Oskar Willers
010-157 63 06
oskar.willers@kulturama.se

Mattias Wallin
010-157 63 58
mattias.wallin@kulturama.se

Kontaktpersoner Musik, Sång, Singer/Songwriter, Musikproduktion och Komposition

Torbjörn Langborn (tf biträdande rektor)
010-157 62 68
torbjorn.langborn@kulturama.se

Aleks Brdarski (föräldraledig)
aleks.brdarski@kulturama.se

Lotta Schönning
010-157 64 13
lotta.schonning@kulturama.se

Kontaktperson Opera, Klassisk sång

Eva Österberg
010-157 63 10 / 0733-76 19 10
eva.osterberg@kulturama.se

Skolchef Kulturama

Johan Adler
010-157 64 20
johan.adler@medborgarskolan.se

Besöks- och leveransadress

Virkesvägen 21, Hammarby Sjöstad
120 30 Stockholm

Postadress

Box 19193
104 32 Stockholm

Kulturamas växel

Kulturamahuset
Virkesvägen 21, Hammarby Sjöstad
010-157 61 00
info@kulturama.se