Cookies ger oss information om hur du använder sajten, så att vi kan förbättra upplevelsen för dig. Läs mer om cookies här.

Vill du komma i kontakt med en ämnesansvarig?

Här hittar du kontaktuppgifter för våra olika ämnesinriktningar.

Dans, Musikal, Teater

Ylva Nordin
010-157 63 69
ylva.nordin@kulturama.se

Britt-Inger Sundbring
010-157 64 45
britt-inger.sundbring@kulturama.se

Helene Franzén
helene.franzen@kulturama.se

Johanna Hagström Wigers (Teater)
010-1575015
johanna.hagstrom.wigers@kulturama.se

Foto, Film

John Simonsson
010-157 62 94
john.simonsson@kulturama.se

Oskar Willers (Film)
010-157 63 06
oskar.willers@kulturama.se

Musik, Sång, Musikproduktion och Komposition

Torbjörn Langborn
010-157 62 68
torbjorn.langborn@kulturama.se

Thore Kennestad
010-157 62 61
thore.kennestad@kulturama.se

Opera, Klassisk sång

Eva Österberg
010-157 63 10 / 0733-761910
eva.osterberg@kulturama.se

Thore Kennestad
010-157 62 61
thore.kennestad@kulturama.se